کارت ورود به جلسه کنکور 1401 منتشر شد

مشاور رئیس و مدیر کل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به این که آزمون سراسری سال ۱۴۰۱ در روزهای چهارشنبه، پنج‌شنبه ، جمعه و شنبه ۸، ۹، ۱۰ و ۱۱تیر ماه برگزار می‌شود، گفت: کارت ورود به جلسه کنکور ۱۴۰۱ به همراه راهنمای شرکت در آزمون از روز یک شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ لغایت روز سه‌شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ برای مشاهده و چاپ بر روی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قرار می گیرد . لذا لازم است داوطلبان به درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org مراجعه نموده و با وارد نمودن شماره سریال کارت اعتباری ثبت نام (۱۲ رقمی) و شماره شناسنامه و یا شماره پرونده و کدپیگیری ثبت‌نام (۱۶ رقمی) و نام و نام خانوادگی، کدملی و سریال شماره شناسنامه، کارت شرکت در آزمون را چاپ کنند .

به گزارش روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور، دکتر کریمیان تاکید کرد: با توجه به دریافت اطلاعات شناسنامه ای متقاضیان از سامانه ثبت احوال، امکان ویرایش اطلاعات شناسنامه ای وجود ندارد. لذا چنانچه مغایرتی در اطلاعات مندرج در بندهای ۱، ۲، ۳، ۴ و ۱۳ کارت شرکت در آزمون داوطلبان وجود داشت ضروری است درخواست کتبی خود را به همراه تصویر شناسنامه یا کارت ملی حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ از طریق آدرس https://darkhast.sanjesh.org به سایت سازمان ارسال کنند.

ویرایش کارت ورود به جلسه کنکور ۱۴۰۱

وی افزود: داوطلبان توجه داشته باشند که فرصت را از دست ندهند چرا که در صورت مغایرت در برخی از اطلاعات ثبت نامی مانند فاقد عکس، اشتباه عکس و یا معلولیت لازم است به باجه های رفع نقص مطابق با شهر محل سکونت خود و جداول مندرج در ” اطلاعیه اعلام زمان برگزاری، نحوه‌ دریافت کارت‌ و محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون سراسری‌ ” در روزهای سه شنبه۱۴۰۱/۰۴/۰۷ لغایت روز جمعه ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۲:۰۰ و ۱۴:۰۰ الی ۱۸:۰۰ به نماینده این سازمان مستقر در باجه مراجعه کرده و اطلاعات خود را ویرایش کنند .

کریمیان تاکید کرد: داوطلبانی که علاوه بر ثبت نام در آزمون یکی از گروه های‌ آزمایشی‌ علوم‌ ریاضی‌ و فنی‌، علوم‌ تجربی‌ و علوم‌ انسانی، در گروه‌ های آزمایشی هنر و زبان های‌ خارجی‌ نیز ثبت نام کردند برای آنها سه‌ کارت‌ شرکت در آزمون ( یک‌ کارت‌ مربوط‌ به‌ گروه‌ آزمایشی‌ اصلی‌ علوم‌ ریاضی‌ و فنی یا علوم‌ تجربی‌ و یا علوم‌ انسانی‌ و دو کارت‌ دیگر به‌ ترتیب‌ برای‌ گروه‌ هنر و زبان های‌ خارجی ‌) صادر شده‌ است‌.

مدیر کل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور در پایان خاطر نشان کرد: بهتر است داوطلبان بعد از دریافت کارت با توجه به آدرس مندرج روی کارت ورود به جلسه آزمون حوزه امتحانی خود را در روزهای باقیمانده تا آزمون شناسایی کنند تا بدون نگرانی در جلسه آزمون حضور یابند .

🔻مدارک دریافت کارت ورود به جلسه کنکور

شماره پرونده
شماره ملی
سریال شناسنامه

🔻مهلت دریافت کارت ورود به جلسه کنکور

۵ الی ۷ تیر ۱۴۰۱

🔻زمان آزمون کنکور

۸ الی ۱۱ تیر ۱۴۰۱

🔻 روش ثبت نام

ثبت نام حضوری

آدرس: اراک خیابان فتح شیاکوه، جنب هنرستان ساعی (مسیریابی)

تلفن تماس: ۰۸۶۹۱۰۱۱۴۰۱ (داخلی ۲)

ثبت نام غیرحضوری

واتس اپ: ۰۸۶۹۱۰۱۱۴۰۱

سایر اخبار دانشگاه ها را در دسته بندی اخبار ثبت نام مشاهده بفرمائید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =